Designs Of Distinction Levington Single Rocker Wood Switchplate
It is the little details that make a room renovation stand out. Adding new Designs Of Distinction Levington Single Rocker Wood Switchplates can give a design that finished look. The Levington single rocker wood switch plate is offered in Alder, Walnut, Red Oak, White Oak, Cherry, or Hard Maple and is ready to paint or stain.
Specifications
| Height | 5 3/4" |
| Material | Wood |
| Unit of Measure | Each |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Finish | Unfinished |
| Projection | 3/8" |
| Width | 3 1/2" |
| Brand | Designs Of Distinction |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
You May Also Like