Designs Of Distinction Reeded Country French Island Leg
Designs Of Distinction Reeded Country French Island Leg has a classic style with the addition of a reeded pattern. The 35 1/4-inch eg is unfinished and available in several wood species.
Specifications
| Depth | 3 3/4" |
| Height | 35 1/4" |
| Material | Wood |
| Unit of Measure | Each |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Finish | Unfinished |
| Top Block Length | 13 1/4" |
| Width | 3 3/4" |
| Brand | Designs Of Distinction |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like