Designs Of Distinction Scroll Round Corner Bun Foot
Designs Of Distinction Scroll Round Corner Bun Foot features a classic scroll design that will give your furniture a sophisticated look. Available in four wood choices.and unfinished.
- Product: Corner Bun Foot
- Material: Unfinished Wood
- Wood Type: Cherry, Hard Maple, Alder, Paint Grade
- Height: 4 1/2"
- Projection: 3 1/4"
- Width: 2 3/4"
Specifications
| Height | 4 1/2" |
| Material | Wood |
| Unit of Measure | Each |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Finish | Unfinished |
| Projection | 3 1/4" |
| Width | 2 3/4" |
| Brand | Designs Of Distinction |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like