Designs Of Distinction Square Lille Bun Foot
Designs Of Distinction Square Lille Bun Foot will add a beautiful boost to furniture or cabinets. Made of solid wood, this beautifully handcrafted bun will give a pretty new look to chairs and other furniture pieces. Available in several fine hardwoods - Cherry, Red Oak, Hard Maple, Walnut, White Oak, Alder and Paint Grade. 4-1/2" tall and 4" diameter.
Specifications
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Designs Of Distinction |
| Diameter | 4" |
| Height | 4 1/2" |
| Material | Wood |
| Unit of Measure | Each |
| Finish | Unfinished |
| Top Diameter | 4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like