Elements Aiden Cabinet T Knob
Elements Aiden Cabinet T Knob is a wedge-shaped T-Knob that adds a bold design to cabinets and furniture. Choice of four popular finishes. 1 5/8".
Specifications
| Bottom Diameter | 1/2" |
| Brand | Elements |
| Diameter | 1 5/8" |
| Length | 1 5/8" |
| Material | Zinc |
| Projection | 1 1/16" |
| Style | Traditional; Transitional |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 7/16" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like