Fauceture 1 3/16 Inch Overflow Hole Cover Ring
This Fauceture 1 3/16 Inch Overflow Hole Cover Ring will enhance the look of your sink by matching the finish on your faucet, thus giving your bathroom decor an elegant finishing touch. Available in seven finishes.
Specifications
| Brand | Fauceture |
| Diameter | 1 3/16" |
| Height | 9/16" |
| Length | 1 3/16" |
| Material | Brass, Plastic |
| Style | Transitional |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 1 3/16" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like