Grandeur Arc One Piece Dummy Handleset with D Grip and Bellagio Lever
Grandeur Arc One Piece Dummy Handleset with D Grip and Bellagio Lever features a squared handle on one side and sleek curved handle on the other. Beveled backplates add the finishing touch to this classic design. Offered in Vintage Brass, Antique Pewter, Satin Nickel, Timeless Bronze and Lifetime Brass.
Specifications
| Brand | Grandeur |
| Height | 19" |
| Material | Brass |
| Projection | 3" |
| Style | Arc |
| Thickness | 1/2" |
| Unit of Measure | Per Set |
| Width | 3" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like