Designs Of Distinction Plain Hampton Square Corner Bracket Bun Foot
Give your furniture a fresh new look with this Designs Of Distinction Plain Hampton Square Corner Bracket Bun Foot. These square corner bracket bun feet are made of solid wood that are ready to be stained or painted. Available in Alder, Cherry, Hard Maple, Paint Grade, and Red Oak. Dimensions: 4 1/2" H x 6" length.
Specifications
| Height | 4 1/2" |
| Material | Wood |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Designs Of Distinction |
| Finish | Unfinished |
| Length | 6" |
| Width | 6" |
| Unit of Measure | Each |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like