idh by St. Simons 21197 1 1/2 Inch Round Knob
The idh by St. Simons 1 1/2 Inch Round Knob is a professional grade quality, genuine Solid Brass cabinet knob. Available in five finishes.
- Genuine Solid Brass
- Easy Installation
Specifications
| Additional Dimensions | Screw: 1 1/2" Long |
| Brand | Idh By St. Simons |
| Diameter | 1 1/2" |
| Height | 1 5/16" |
| Material | Solid Brass |
| Projection | 1 5/16" |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 1 1/2" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like