idh by St. Simons 18013 Hand Rail Bracket
Professional grade quality, genuine solid brass Hand Rail Bracket by idh.
- Base to Rail Center: 2 1/2"
- Genuine Solid Brass
- Easy Installation
Specifications
| Additional Dimensions | Base: 1 1/2" X 2 1/2" |
| Brand | Idh By St. Simons |
| Height | 3 1/4" |
| Length | 2 1/2" |
| Material | Solid Brass |
| Projection | 3 1/4" |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 1 1/2" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like