idh by St. Simons 25420 Round Flush Pull
Professional grade quality, genuine solid brass Round Flush Pull by idh.
- Bore to Install Diameter: 2 1/8"
- Genuine Solid Brass
- Easy Installation
Specifications
| Brand | Idh By St. Simons |
| Depth | 3/8" |
| Diameter | 2 1/8" |
| Material | Solid Brass |
| Projection | 3/8" |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 2 1/8" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like