Belwith-Keeler Vintage 1900 Cabinet Cup Bin Pull
Belwith-Keeler Vintage 1900 Cabinet Cup Bin Pull is influenced by 1920's Bungalow style kitchens. Designed with striped textured edges and faux srews to accentuate the retro style. Satin Brass, Satin Nickel, Black Iron or Polished Nickel.
- Easy update to your kitchen or bath
- Mounting Hardware Included
Specifications
| Boring | 3" |
| Brand | Belwith-keeler |
| Length | 1 3/4" |
| Material | Brass |
| Projection | 1" |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Style | Casual |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 1 3/4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like