Belwith-Keeler Vintage 1900 Round Cabinet Knob
Belwith-Keeler Vintage 1900 Round Cabinet Knobfeatures striped textured edges and faux screws to accentuate the retro style. The round knob is offered in Satin Brass, Satin Nickel, and Polished Nickel finsihes.
- Easy update to your kitchen or bath
- Mounting Hardware Included
Specifications
| Brand | Belwith-keeler |
| Length | 1 1/8" |
| Material | Brass |
| Projection | 1 1/8" |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Style | Casual |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 1 3/16" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like