Legacy Artisan Charleston 3 1/2 Inch Island Leg
Whether building or updating a kitchen island or looking for a column post for cabinets, the Charleston Island Leg is up to the task. This 36-inch solid wood leg is part of the Legacy Artisan of handcrafted wood products.
Specifications
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Legacy Artisan |
| Finish | Unfinished |
| Height | 36" |
| Material | Wood |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 3 1/2" |
| Top Block Length | 8" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like