Legacy Heritage 22 Inch Baroque Corbel
Support your counters, cabinets, and mantels in style with the Legacy Heritage 22-Inch Baroque Corbel. Baroque architecture was made popular by Louis XIV and continues to be a favorite design style today. This finely crafted 22-inch wood corbel is offered in four wood species.
Specifications
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Legacy Heritage |
| Depth | 7" |
| Finish | Unfinished |
| Height | 22" |
| Material | Solid Wood |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 7" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like