Legacy Heritage 22 Inch Renaissance Corbel
Specifications
| Brand | Legacy Heritage |
| Depth | 6" |
| Finish | Unfinished |
| Height | 22" |
| Material | Wood |
| Style | Modern |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 7" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like