Legacy Heritage 5 7/8 Inch Reed Capital
Specifications
| Brand | Legacy Heritage |
| Depth | 2 3/16" |
| Finish | Unfinished |
| Height | 5 7/8" |
| Material | Wood |
| Style | Traditional |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 4 7/16" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like