Legacy Heritage Acanthus and Shell Pilaster - 31 inch
The Legacy Heritage Acanthus And Shell Pilaster has a fluted front with a top capital featuring an acanthus leaf and shell design. This luxurious pilaster is unfinished and ready to paint or stain to match your decor. Maple or Rubberwood.
Specifications
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Legacy Heritage |
| Depth | 2 1/2" |
| Finish | Unfinished |
| Height | 31" |
| Material | Solid Wood |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 5" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like