Legacy Heritage Art Deco Sun 14 Inch Corbel
Legacy Heritage Art Deco Sun 14 Inch Corbel is an L-bracket with curved, fluted front and sun burst motif. This beautiful corbel is made of premium hardwoods in coice of Rubberwood, Alder, Maple and Cherry.
Specifications
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Legacy Heritage |
| Depth | 10 11/16" |
| Finish | Unfinished |
| Height | 14" |
| Material | Solid Wood |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 2" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like