Legacy Heritage Fireplace Column Capital
Give your fireplace grand style with Legacy Heritage's Fireplace Column Capital. The hand carved capital caps your column for a regal and elegant look. This magnificent work of art measures 7" H x 9" W x 9" D. Available in Alder, Rubberwood, Maple and Cherry.
Specifications
| Brand | Legacy Heritage |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Depth | 9" |
| Finish | Unfinished |
| Height | 7" |
| Material | Solid Wood |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 9" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like