Legacy Heritage Left Medium Pedestal Bracket Foot
Give your furniture an elegant look with our Legacy Heritage pedestal bracket foot. These solid wood furniture legs are classically styled and measure 4 1/2" H x 6 3/8" W. Legs are availalble in several wood species and come unfinished.
Specifications
| Thickness | 1" |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Legacy Heritage |
| Finish | Unfinished |
| Height | 4 1/2" |
| Material | Solid Wood |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 6 3/8" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
You May Also Like