Legacy Heritage Mission Style 22 Inch Corbel
Boasting hand carved, solid wood construction, this Legacy Heritage Mission Style 22 Inch Corbel features straight horizontal and vertical lines, paired with a graceful curved front. Available in a range of beautiful wood finishes, this corbel is a crowning touch to any project.
Specifications
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Legacy Heritage |
| Depth | 7 3/4" |
| Finish | Unfinished |
| Height | 22" |
| Material | Solid Wood |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 6 3/4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like