Legacy Heritage Mission Style Bun Foot
Complete the Mission look of your room with these 4 1/2" Legacy Heritage Mission Style Bun feet. The square tapered foot features the classic window pane design with deep grooves. The solid wood buns are available in Rubberwood, Maple, or Alder.
Specifications
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Legacy Heritage |
| Depth | 3 1/2" |
| Finish | Unfinished |
| Height | 4 1/2" |
| Material | Solid Wood |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 3 1/2" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like