Legacy Heritage Open Space Fluted Small Corbel
Add a distinctive flair to your project with this open space fluted small corbel from our Legacy Heritage Series. The deeply grooved scroll pattern is hand carved by expert craftsmen with exquisite detail. Perfect for shelves or as a decorative element. 10" tall with a 6 1/2" projection.
Specifications
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Legacy Heritage |
| Depth | 6 1/2" |
| Finish | Unfinished |
| Height | 10" |
| Material | Solid Wood |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 3" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like