Legacy Heritage Pot Belly Bun Foot
Classic in design, the Legacy Heritage Pot Belly Bun Foot is a round foot with rimmed top. The simple design will coordinate with most room décor. The solid wood foot is 4 1/2-in. tall and 5-in. wide. Available in Alder, Cherry, Hard Maple, Rubberwood, and White Birch.
Specifications
| Brand | Legacy Heritage |
| Depth | 5" |
| Finish | Unfinished |
| Height | 4 1/2" |
| Material | Wood |
| Style | Transitional |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 5" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like