Legacy Heritage Pumpkin Bun Foot
Legacy Heritage Pumpkin Bun Foot will give your furniture a great classic look. Made of solid wood, this delightful bun comes unfinished and ready to paint or stain. 3" tall, 5" wide. Maple or Rubberwood,
Specifications
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Legacy Heritage |
| Depth | 5" |
| Finish | Unfinished |
| Height | 3" |
| Material | Solid Wood |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 5" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like