Legacy Heritage Reeded Turned Bun Foot
Accent your favorite furniture piece or cabinetry with the Legacy Heritage Reeded Turned Bun Foot. Made of solid wood and unfinished. Mounting hardware not included. Maple or Rubberwood.
Specifications
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Legacy Heritage |
| Depth | 4 1/2" |
| Finish | Unfinished |
| Height | 4 1/2" |
| Material | Solid Wood |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 4 1/2" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like