Legacy Heritage Small Half Round Flat Finial
Add the finishing touch to your design with our 3 1/2-inch wood finial. We offer wooden finials in a variety of woods and sizes. Finials are perfect for adding that special touch to flat decorative cabinet or furniture moldings.
- 1 1/8" Depth
- 2 1/4" Width
- 3 1/2" Height
Specifications
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Legacy Heritage |
| Depth | 1 1/8" |
| Finish | Unfinished |
| Height | 3 1/2" |
| Material | Solid Wood |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 2 1/4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like