Legacy Signature 10 5/8 Inch Mission Bar Bracket Corbel - Extra Wide
These Legacy Signature 10 5/8 Inch Mission Bar Bracket Corbel - Extra Wide are ideal for shelves, as accent pieces, or under your counter tops for support. The quality bracket corbels are expertly handcrafted from premium hardwoods in choice of Red Oak, Maple and Poplar.
Specifications
| Finish | Unfinished |
| Height | 9" |
| Material | Wood |
| Projection | 6 1/2" |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 4 3/4" |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Legacy Signature |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like