Legacy Signature 10 5/8 Inch Scalloped Bar Bracket Corbel - Narrow
At 1 3/4" wide, Legacy Signature 10 5/8 Inch Scalloped Bar Bracket Corbel - Narrow is a thinner version of our scalloped bar bracket corbel. As part of the Legacy Signature Series, this hand crafted bracket is 10 5/8" tall and projects 5 1/2 inches. Available in three select hardwoods - Cherry, Maple and Poplar.
Specifications
| Finish | Unfinished |
| Height | 10 5/8" |
| Material | Wood |
| Projection | 5 1/2" |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 1 3/4" |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Legacy Signature |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like