Legacy Signature 10 Inch Narrow Lexington Overhang Bar Bracket Corbel
This Legacy Signature 10 Inch Narrow Lexington Overhang Bar Bracket Corbel is offered in a narrower 1 3/4" size. This solid wood bracket is ideal for shelving, counter tops, bars, and mantels. Alder, Cherry, Red Oak, Maple, and Poplar wood choices.
Specifications
| Height | 10" |
| Material | Wood |
| Projection | 10" |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 1 3/4" |
| Finish | Unfinished |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Legacy Signature |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like