Quiet Glide Hook Flat Track Rolling Door Hardware Kit - 5 Inch Wheel
This is an oversized item. An additional $20.00 per piece will be calculated in shipping charges at checkout.
Specifications
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Quiet Glide |
| Height | 14 1/4" |
| Material | Steel/Aluminum |
| Projection | 1 3/8" |
| Style | Traditional |
| Unit of Measure | Per Set |
| Width | 1 3/4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like