Hardware Resources 11" Screws Mounted Tie Rack - Polished Chrome
Keep your ties, scarves, and necklaces organized in style with the 11" Screw Mounted Tie Rack. This versatile organizer has six pairs of adjustable hooks for convenient access to 12 ties and other accessories. 11" D x 1 3/4" x 1 3/4". Mounting screws included.
- Wall mounted tie rack
- 6 pairs of hooks
- Material: Steel
- Finish: Polished Chrome
- Size: 11" D x 2 1/4" x 2"
Specifications
| Brand | Hardware Resources |
| Finish | Polished Chrome |
| Height | 2 1/16" |
| Length | 11" |
| Material | Steel |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 1 3/4" |
| Additional Information | Simple Way To Organize Ties, Belts, Scarves, Or Necklaces. |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like