Restorers Belknap KS812XRX-P Wall Mount Bathroom Faucet
Add a classic look to your bathroom with this Restorers Belknap KS812XRX-P Wall Mount Bathroom Faucet. Attached to the wall behind your sink, the horizontal pop adds a stunning element to your bathroom design while freeing counter space. Made of Brass for durability. Choice of finihes.
Specifications
| Brand | Restorers |
| Center to Center | 8" |
| Height | 3 1/16" |
| Length | 11 1/2" |
| Material | Brass |
| Spout Reach | 7 5/8" |
| Style | Traditional |
| Width | 7" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like