Restorers Classic Ornate Small Eastlake Bin Pull
Restorers Classic Ornate Small Eastlake Bin Pull is the ideal choice for smaller cabinets and drawers. The brass pull features an Eastlake center design with a neo-classic border. Choice of Polished Brass or Polished Nickel finish. 2 3/4-in.
Specifications
| Boring | 2 3/4" |
| Height | 3/4" |
| Material | Solid Brass |
| Style | Victorian, American Oak, Golden Oak |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 3 1/4" |
| Brand | Restorers Classic |
| Shipping | Usually Ships In 3-5 Business Days |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like