Restorers Concord K8187 Tub Faucet Spout with Flange - No Diverter
The sleek body and curved headpiece of this Restorers Concord K8187 Tub Faucet Spout with Flange - No Diverter evokes a simplistic design, giving your bathroom a universal appeal. Choose from an array of finishes to coordinate with your bathroom ensemble.
Specifications
| Brand | Restorers |
| Diameter | 2 1/2" |
| Height | 2 1/2" |
| Length | 6 1/2" |
| Material | Brass |
| Style | Modern |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 1 3/4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like