Restorers Continental LS867XCTL-P Pre-Rinse Kitchen Faucet
Restorers Continental LS867XCTL-P Pre-Rinse Kitchen Faucet features a high arching spout to easily clean larger dishes and swivel ability to reach any area in and around your sink. The dual function pull-down sprayer will tackle tough messes. Made of Brass in Brushed Nickel or Oil Rubbed Bronze finish.
Specifications
| Brand | Gourmetier |
| Center to Center | Single Hole |
| Height | 19 5/8" |
| Length | 8" |
| Material | Brass |
| Spout Reach | 8" |
| Style | Modern |
| Width | 9 13/16" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like