Restorers Essex Wall Mount 6 Inch Center Tub Faucet - Metal Cross
Restorers Essex Wall Mount 6 Inch Center Tub Faucet - Metal Cross will add decorative flair to your bathroom. The Solid Brass construction also makes for a heavy, quality made product. hand held shower included. Choice of five finishes.
Specifications
| Brand | Restorers |
| Center to Center | 6" |
| Height | 6" |
| Length | 9 1/8" |
| Material | Brass |
| Shipping | Usually Ships in 2-5 Business Days |
| Style | Traditional |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 7" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like