Restorers Freestanding Tub Faucet & Supply Lines - Modern Metal Cross
Restorers Freestanding Tub Faucet & Supply Lines - Modern Metal Cross is the perfect complement to your freestanding tub and is a beautiful ornamental piece in your bathroom. The Kingston Freestanding Tub Faucet will surely complete your refined bathroom decorum with the help of its premium, glistening finish and hand shower. The solid brass construction also makes for a heavy, quality made product. Choice of five finishes.
Specifications
| Brand | Restorers |
| Height | 5 5/16" |
| Length | 32 1/4" |
| Material | Brass |
| Shipping | Usually Ships in 2-5 Business Days |
| Style | Traditional |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 6 9/16" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like