Restorers Kaiser 2-Handle Wall Mount Roman Tub Faucet
Restorers Kaiser 2-Handle Wall Mount Roman Tub Faucet gives the perfect cascade of water at just the right temperature, provided by its ergonomic dual lever handles. Rejuvenate both your soul and body with a well-deserved rejuvenation treatment with this product. A Roman tub filler is an excellent fixture that will both provide exceptional performance while boasting unsurmountable elegance within your home. Choice of three finishes.
Specifications
| Brand | Restorers |
| Center to Center | 8" |
| Height | 3 1/16" |
| Length | 11 5/16" |
| Material | Brass |
| Shipping | Usually Ships in 2-5 Business Days |
| Style | Modern |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 10 5/8" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like