Restorers Milano Towel Ring
Restorers Milano Towel Ring provides a stylish, convenient place to hang your hand towel with 6-inch ring mounted on a circular backplate. Pair with other accessories from the Milano Collection for a matching set. This Collection will aid in enhancing a traditional theme.
Specifications
| Brand | Restorers |
| Diameter | 2 5/8" |
| Height | 1 3/4" |
| Length | 7 3/4" |
| Material | Brass |
| Style | Modern |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 6 1/2" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like