Restorers Vintage Freestanding Double Roll Toilet Tissue Holder
The Vintage freestanding double roll toilet paper holder gives the bathroom a traditional touch. This discounted fundamental bathroom necessity boasts the ability to hold an extra toilet paper roll for added convenience. Additionally, its weighted base provides ease of use as it avoids tipping and falling.
Specifications
| Brand | Restorers |
| Diameter | 7 1/2" |
| Height | 7 1/2" |
| Length | 22 11/16" |
| Material | Brass, Stainless Steel |
| Style | Traditional |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 6 3/16" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like