Restorers Solid Brass Handrail Bracket
Restorers Solid Brass Handrail Bracket is designed for flat bottom banisters. Made of Solid Brass.
Specifications
| Additional Information | Solid Brass |
| Diameter | 2" |
| Finish | Brass |
| Height | 2 3/4" |
| Material | Brass |
| Projection | 3 1/2" |
| Unit of Measure | Each |
| Brand | Restorers |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like