Schaub Empire 8 Inch Cabinet Pull
Schaub Empire 8 Inch Cabinet Pull embodies stately elegance with smooth, straight lines and delicate rounded legs for a majestic look. Available in 10 metal finishes to coordinate with any decor. Made of Zinc.
Specifications
| Brand | Schaub & Company |
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Boring | 8" |
| Bottom Diameter | 7/8" |
| Length | 8 7/8" |
| Material | Zinc |
| Projection | 1 1/4" |
| Unit of Measure | Each |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like