Schaub Siena Appliance Pull
Named after the Italian city rich in the tradition of the arts, this collection features artistically designed hardware to suit any decor. 12-inch boring. Choose Vibra nickel or ancient bronze finish.
Specifications
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Boring | 12" |
| Bottom Diameter | 7/8" |
| Length | 12 3/4" |
| Material | Zinc |
| Projection | 1 3/4" |
| Unit of Measure | Each |
| Brand | Schaub & Company |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like