Schaub Symphony Octopus Cabinet Pull
Give your cabinets some whimsical charm with this playful octopus cabinet pull. This delightful sea creature is made of solid brass and will greet you every time you open your cabinet.
Specifications
| Shipping | Usually Ships In 2-5 Business Days |
| Brand | Schaub & Company |
| Boring | 4 1/4" |
| Finish | Estate Dover |
| Length | 1 1/2" |
| Material | Solid Brass |
| Projection | 1 1/2" |
| Unit of Measure | Each |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like