Top Knobs Contessa Cabinet Knob
Top Knobs Contessa Cabinet Knob- is a bowl-shaped knob with raised button center and decorative border. Choice of three distinctive finishes. 1 1/4-inch diameter. Projects 1 1/4-inches.
Specifications
| Base Diameter | 1/2" x 1/2" |
| Brand | Top Knobs |
| Diameter | 1 1/4" |
| Length | 1 1/4" |
| Material | Hollow Brass |
| Projection | 1 1/4" |
| Style | Traditional |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 1 1/4" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like