Top Knobs Grace Riverside 3 3/4 Inch Cabinet Pull
Top Knobs Grace Riverside 3 3/4 Inch Cabinet Pull is classic design with a modern flair. The durable zinc alloy pull features a flat top that arches underneath to the narrow feet. Available in Ash Gray, Brushed Nickel, Flat Black, Honey Bronze, Polished Chrome, and Polished Nickel finishes.
Specifications
| Boring | 3 3/4" |
| Brand | Top Knobs |
| Length | 4 3/16" |
| Material | Zinc Alloy |
| Projection | 1 3/8" |
| Width | 7/16" |
| Additional Information | Screw Pack: M4 |
| Base Diameter | 3/8" x 7/16" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like