Top Knobs Half Circle Open Cabinet Pull
Top Knobs Half Circle Open Cabinet Pull is a horseshoe shaped cabinet pull made of a durable Zinc Alloy. Available in eight finishes.
Specifications
| Base Diameter | 1/2" x 3/8" |
| Boring | 3 1/2" |
| Brand | Top Knobs |
| Length | 4 1/8" |
| Material | Zinc Alloy |
| Projection | 7/8" |
| Style | Contemporary |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 2" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like