Top Knobs Lund Pull 3 Inch
Top Knobs Lund Pull 3 Inch features an arch handle that rests in two large, fluted bases. Choice of four finishes - German Bronze, Oil Rubbed Bronze, Pewter Antique and Polished Nickel.
Specifications
| Base Diameter | 1" x 1" |
| Boring | 3" |
| Brand | Top Knobs |
| Length | 4" |
| Material | Zinc Alloy |
| Projection | 1 1/2" |
| Style | Traditional |
| Unit of Measure | Each |
| Width | 1" |
| WARNING | This product can expose you to a chemical [or chemicals] which is [are] known to the state of California to cause cancer [and/or birth defects and/or other reproductive harm]. For more information go to www.p65warnings.ca.gov |
No Reviews Yet
Leave a Review You May Also Like